• +37126231660
  • Sencu 11a, Riga, Latvia

Par Mums

Aģentūras BANITA TOUR pieredze – 10 gadi godprātīga darba! Mēs varam organizēt viss oriģinālākus ceļojumus. Lai ko jūs vēlētos, autoru ekskursijas vai romantisku atpūtu, mēs padarīsim Jūsu sadarbību ar mums ērtu un abpusēji izdevīgu.

Fair Balttour 2016 Banita Tour

BANITA TOUR – tā ir aizrautīgu speciālistu-ceļotāju kompānija, kas rada Jums greznus un iedvesmojošus virzienus atpūtai visā pasaulē. Mūsu kompānija darbojas tirgū kopš 2009.gada un atrodas Latvijas  galvaspilsētā Rīgā. BANITA TOUR  ir reģistrēta Tūrisma Aģentūru un Tūrisma Operatoru datu bāzē ar numuru TATO-2010-226.

Mēs esam stingri pārliecināti, ka ceļojums – tas ir izziņas process, tostarp sevis izziņas, tas ir process, kas pārveido mūs, nes jaunas idejas, ļauj palūkoties uz apkārtējo pasauli no cita skatu punkta. Iespējams, tā ir romantika, bet ceļojumā vienmēr ir jābūt idejai, savukārt, Jūsu iemīļotais ceļojums- tas ir ceļojums, kas maksimāli atbilst Jūsu iekšējai pasaulei, idejām un pasaules uzskatiem.

MŪSĒJAS KOMPĀNIJAS UZDEVUMS – PALĪDZĒT JUMS IEMIESOT JŪSU CEĻOJUMA IDEJAS.

Visas mūsējas tūres var droši saukt par neparastiem ceļojumiem. Mēs varam piedāvāt Jums visplašāko pakalpojumu izvēli , kā arī operatīvu izstrādi un maršrutu apstiprināšanu automobiļu ceļojumiem (gan ar savu, gan nomātu transportlīdzekli), visneparastākās aktīvās programmas (no safari ar super-džipu pa Islandi līdz Grenlandes ledus kupola šķērsošanai, vai daivingam uz Eiropas un Amerikas robežas).Mēs piedāvājam atpūtu pie dabas ar visdaudzveidīgākajiem izmitināšanās variantiem – guļbaļķu vai moderna dizaina mājiņa, atpūta pilī ar personiskajiem apkalpotājiem – kas Jums labāk tīk, to lemjat Jūs.

Ja vēlaties pavadīt pāris dienas vienā no galvaspilsētām – nav obligāti jaapmeklē arhitektūras pieminekļi (ja Jums tas nav interesanti), mēs varam sniegt Jums lielu rekomendāciju un padomu skaitu, rezrvēt galdiņus visinteresantākajos restorānos, organizēt aizraujošu izstāžu un fascinējošu mākslas galeriju apmeklējumus. Turklāt tas viss- par pieejamām cenām. Ja Jums patīk slēpošana un pludmales – kāpēc jums neapvienot to visu kopā vasarā, dodoties divu nedēļu ceļojumā uz Čīli un Kubu?! Ja tas nav Jums, mēs vienmēr ar prieku uzklausīsim Jūsu vēlmes un mūsu klientu idejas un iemiesosim Jūsu ceļojumu realitātē!

Operatora darbība ir apdrošināta AAS “BALTA”, Latvijas filiāle, reģistrācijas numurs Nr.40003049409, polises Nr. 580500595 uz 28 458 EUR.

Mūsu kredo – “Kvalitāte ir Svarīga !!!” 

Banita cut Riga

BANITA TOUR ieņem esošās līdera pozīcijas Āzijas virzienos, bet kompānija nestāv uz vietas, katru gadu mēs palaižam jaunus projektus un virzienus un paplašinām tūristiem piedāvājamo pakalpojumu spektru.

Mums ir ļoti svarīga sabalansēta paplašināšanās gan valstu skaita ziņā, gan pastavīgā sniedzamo pakalpojumu spektra uzlabojumā atsevišķas valsts iekšienē un reģionā kopumā. Ar šo mērķi mēs pastāvīgi pētām jaunas iespējas iekšpus reģiona, iepazīstamies ar jauniem virzieniem un tūrisma pakalpojumiem, īstenojam jau pieejamo produktu adaptāciju mūsu klientu izvirzītajām prasībām.

Katrā programmā mēs tiecamies parādīt klientiem visinteresantākās vietas, dzīves pulsu, dabas krāsas, kultūru un vēsturi – visu kopā vai ar akcentu uz kaut ko vienu, bet pats galvenais – visam ir jābūt komfortablam un ērtam klientam, lai cilvēks ar pilnīgu neatkarības sajūtu izjustu rūpes un tā visa, kas viņu ieskauj braucienā pārdomātību. Mēs varam parādīt Jums visdaudzveidīgākos slepenos Zemes nostūrus, kas sajūsminās pat vispieredzējušāko ceļotāju. Pasaule ir brīnišķīga! – šīm sajūtām nav jāpamet Jūs mūsu ceļojumos.

.

Tūrisma aģentūras “BANITA TOUR” vizītkarte ir:

– Pieredze iekšzemes un ārvalstu tūrismā;

– Augsti kvalificēti speciālisti;

– Plašs pakalpojumu klāsts, tiešie līgumi ar viesnīcām;

– Daudzu gadu pieredze ar mūsu pastāvīgajiem klientiem un partneriem;

– Bloku vietas lidojumos;

– Garantēti numuri viesnīcās daudzos virzienos;

– Īpašie piedāvājumi mūsu pastāvīgajiem klientiem, jaunlaulātiem, grupam, ģimenem kas ceļo kopā ar bērniem un pensionāriem;

– Reklāmas tūres un semināru organizēšana;

– Sadarbība tikai ar uzticamiem un laika gaitā pārbaudītiem partneriem ārvalstu tūrismā, kas ļauj mūsu speciālistiem piedāvāt kvalitatīvu atvaļinājumu jebkurā pasaules vietā.

Iepazīstieties ar mūsu Ekspertiem

.

Alex Banita Tour Director

АLEKS
PROJEKTA VADĪTĀJS

( +371 ) 29140786   book@banita.lv

Ceļot prot tas, kā sirds ir redzīga un kā acs prot apstāties un svētīt. Ceļot prot tas, kas savu sirdi prot atraisīt. Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā.”

Valerija Director Banita Tour

VALERIJA
RĪKOTĀJ DIREKTORS

( +371 ) 26231660   info@banita.lv

Visvērtīgākā lieta, kas mums ir – ir laiks. Netērējiet to veltīgi, nenožēlojiet pagātni, nav jābaidās arī no nākotnes, dzīvojiet tagadnē. Izmantojiet ceļojumus personiskai izaugsmei, garīgai attīstībai, pašmācībai. Ne vien maizes dēļ cilvēks ir dzīvs.”

Elina Manager Marketing department Banita Tour

ELĪNA
MENEDŽERIS

( +371 ) 28287647   banita@banita.lv

Ceļošana ir mans hobijs, bet ceļojumu organizēšana ir mans darbs! Ar prieku izstrādāšu maršrutu ikvienam, kas vēlas izpētīt jaunus apvāršņus, kā arī piedāvāšu oriģinālus maršrutus mūsu valstī.

.

Elena Banita tour travel Manager

ELENA
MENEDŽERIS

( +371 ) 20014014   banita.lv@gmail.com

“Es saprotu mūsu klientu vēlmi veikt jaunus atklājumus un saņemt gandarījumu. Ceļojums ir vienīgā lieta, kuru nopērkot, tu kļūsti bagātāks. Katram ceļojumam ir sava vēsture!

Ekaterina Banita tour travel consultant

JEKATERINA
MENEDŽERIS

( +371 ) 20018454   travel@banita.lv

Dzīve ceļojuma laikā – tas ir sapnis tīrā veidā. Ceļojot mēs apgūstam vairāk, kā jebkādā citā veidā. Dažreiz diena pavadīta svešumā sniedz vairāk nekā desmit gadu dzīves mājās.

handcontact

Mūsu Pakalpojumi

Vēršoties Mūsu kompānijā, gan Klienti, gan Tūrisma Aģentūras saņems pilnu tūrisma pakalpojumu spektru. Mūsu birojā mēs palīdzēsim Jums izvēlēties ideālu ceļojumu, ievērojot optimālu attiecību “cena = kvalitāte”, tāpēc strādāt ar mums ir patīkami, viegli un droši. Pastāvīgajiem Klientiem, Grupām, Jaunlaulātajiem, Ģimenēm, kas ceļo ar bērniem, Mēs piedāvājam speciālus piedāvājumus un atlaides. Tūrisma aģentūrām – elastīgu komisiju un interesantas bonusu programmas.

.
About us Banita Tour“BANITA TOUR” piedāvā:

– Biļetes: Avio, Autobussa, Prāmju;
– Čarterlidojumi;
– Ceļojumu uz jebkuru galamērķi;
– Kruīzi;
– Autobusu tūres;
– Grupu un individuālas ceļojumi;
– Mašīnu un Autobusu noma (arī budžeta varianti);
– Viesnīcu rezervācija;
– Ielūguma pieprasījuma noformēšana;
– Vīzas ( arī Šengena ) noformēšana uz jebkuru pasaules valsti;
– Ceļojumu un bagāžas apdrošināšana.

.

P.S. Pieraksties uz mūsu jaunumiem, akcijām un saņem pašu labāko pirmais!

Pieraksties, lai pirmais uzzinātu jaunākos piedāvājumus no BANITA TOUR!

Sadarbība ar BANITA TOUR

Kompānija BANITA TOUR ir drošss un uzticams Tūrisma Operators no Latvijas (Rīga), kas sadarbojas ar vairāk kā 260 tūrisma aģentūrām visā pasaulē. Lai spētu piedāvāt mūsu klientiem vislabāko produktu, mēs pastāvīgi strādājam ar partneriem, turklāt mūsu partneriem ir jāatbilst prasībām, kas attiecas uz pasūtījuma apstrādes un apkalpošanas operāciju veikšanu. Vēl kāda svarīga detaļa – mēs strādājam ar tām kompānijām, kas vienmēr ir priecīgas par mūsu klientiem, un Jūs tām vienmēr būsiet vissvarīgākais un gaidītākais viesis.

Mēs augstu vērtējam mūsu partnerus un viņu uzticību,  atbildīgi un individuāli pieejam dažādu programmu izveidei pārvaldei. Mums būs prieks sniegt mūsu partneriem visu nepieciešamo informāciju un materiālus. Mūsu tūrisma konsultanti –  ir savas lietas profesionāļi ar lielu darba pieredzi ceļojumu organizācijā.

Kompānija nestāv uz vietas,  katru gadu mēs palaižam jaunus projektus un paplašinām piedāvājamo tūrisma pakalpojumu spektru.

 

– Mēs par kvalitatīvu darbu.

.

Jūs kopā ar mums?

Tad esiet mīļi sveicināti!

Sazināties ar BANITA TOUR

Reklāmas Tūres (FAM)

BANITA TOUR organizē reklāmas tūres uz Āziju, Malaiziju, Taizemi, Indonēziju, Vjetnamu un Indiju. Piedaloties reklāmas tūrē, darbinieki no citām tūrisma aģentūrām saņem pilnu informāciju par apmešanās iespējām, infrastruktūru, pārdošanas īpašībām. Piedalīšanas reklāmas tūrēs ļauj aģentūrām strādāt profesionālāk un pārdot tūres, sniedzot klientiem pilnu informāciju.

Taizeme

(Uzklikšķiniet uz Foto, lai palielināt)

Fam trip to Thailand from Banita Tour 1

Fam trip to Thailand from Banita Tour 4

Fam trip to Thailand from Banita Tour 6

Fam trip to Thailand from Banita Tour 9
Fam trip to Thailand from Banita Tour 7
Fam trip to Thailand from Banita Tour 3
Fam trip to Thailand from Banita Tour 2
Fam trip to Thailand from Banita Tour 8
5

Rekvizīti

.

banita180

.

 

 

SIA “BANITA TOUR”

Jur.Adrese: Senču iela 11A-1, LV-1012, Rīga, Latvia

Reģ.Nr.: 40103216266

A/S ‘Swedbank’, SWIFT kods: HABALV22

Bankas konta Nr.: LV 85HABA0551024544240

 

.

Ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu: info@banita.lv vai zvaniet: (+371) 26231660