• +37126231660
  • Sencu 11a, Riga, Latvia

Mūsu Laimīgie Klienti!

Meklējat veiksmīgu ceļojuma pieredzi? Mums tāda ir. Esam gatavi tajā dalīties arī ar jums!

Jau vairāk nekā 10 gadus mēs, tūrisma firmas BANITA TOUR komanda, palīdzam cilvēkiem piepildīt sapņus un vēlmes, kas saistītas ar atpūtu un ceļojumiem gan tepat Latvijā, gan visā pasaulē kopumā.

Pa šo laiku jau vairāk par 50 000 ceļotājus – gan jaunieši un aktīvi vidēja vecuma cilvēki, gan mammas un tēti ar bērniem, gan cienījami seniori un pat veselas ģimenes – ir izmantojušas firmas BANITA TOUR pakalpojumus, lai organizētu vislabāko atpūtu un ceļojumus.

Mēs labprāt dalāmies ar savu darbinieku un klientu pieredzi, sniedzot praktiskus un noderīgus ceļojumu padomus, kas ļauj vēl pilnīgāk izbaudīt atpūtu.

( Noklikšķiniet uz Foto lai palielināt )

Gujarat-38 Peru Tour Client Tatjana South America Banita Tour India Tour Client Aija Banita Tour Sri Lanka Gabriella Client Banita Tour

Iepazīšanās ar Indiju ( Gujarat )

Elīna & Penelopa

Ceļojums uz Meksiku

Tatjana

Indijas Zelta Trijstūris

Aija

Atpūta Šri Lanka

Gabriella

Natalia Elephant ride tourist Banita Tour Thailand Asia Valerij Tourist Banita Tour Thailand Asia Phi Phi James bond Island Olga Tiger Sanctuary Thailand Monks Banita Tour tourist Travel Girts Chiang Mai Thailand Resort beach Holiday Client Banita Tour Tourist Travel Asia

Brauciens uz ziļoņu apmācības

centru. Kvaija Upe, Taizeme

Natalija & Larisa

Ceļā uz brīvību: Kolorītā

Džeimsa Bonda sala, Taizeme

Valērijs

Tīģeru audzētava “Tiger Kingdom”

Čiang Mai, Taizeme

Olga

Atpūta Čiang Mai, Taizeme

Girts

 

Ko jūs vēlaties redzēt visvairāk? Par kādām valstīm, pilsētām vai vietām esat vienmēr sapņojuši, taču vēl neesat saņēmušies tās apmeklēt? Pēc kādām sajūtām jūs tiecaties? Dalieties ar mums savās idejās pa e-pastu info@banita.lv vai zvanot pa tālruni (+371) 26231660 vai (+371) 66015035. BANITA TOUR pieredzējušie konsultanti īsā laikā piemeklēs tieši jums piemērotus variantus, ņemot vērā gan jūsu vēlmes, gan jūsu maciņa iespējas.