• +37126231660
  • Sencu 11a, Riga, Latvia

ĀFRIKA | ĀZIJA | EIROPA | KRIEVIJA | TUVIE AUSTRUMI | AMERIKA | AUSTRĀLIJA

Ceļojumi uz Āziju BANITA TOUR

Āzija ir pasaules lielākā daļa, no visām eksistējošām. Ceļojumi uz Āziju ir bagāti ne tikai ar pludmales atpūtu (Maldivu vai Seišelu salas), bet arī ar ekskursijām (Ķīna, Japāna). Tāpat tūristi varēs iepriecināt sevi ar jaukto atpūtu, paspēt aizbraukt ekskursijās un pasauļoties jūras krasta pludmalēs (Indija, Taizeme, Indonēzija, AAE, Vjetnama, Šrilanka, uc).
Ceļojumi uz Āziju no Rīgas ir ļoti populāri ziemā, jo šajā laikā Āzijā ir labi laika apstākļi un ir populāra pludmales atpūta.
Ceļojumi uz Āziju vasarā. Šajā laikā Dienvidaustrumu Āzijā ir lietus sezona, bet tieši šajā periodā Jūs varat doties uz Malaiziju un atklāt sev patiesus tropus.
Ceļojums uz Āziju Jaungada brīvdienās piepildīs Jūs ar neparastām emocijām. Jūs sagaidīs izklaides gājieni un eksotiskie austrumu ēdieni.
Āzija – ir unikāla pasaules daļa ar īpašu nokrāsu, kas nelīdzinās citiem.

Dodoties ceļojumā Āzija neaizmirstiet noformēt Vīzu. Sāciet plānot savu neaizmirstamu ceļojumu ar BANITA TOUR!

Izvēlēties valsti Āzijā:

ARMENIA

Ekskursiju ceļojums uz Armēniju? Lieliska izvēle! Vispirms tādēļ, ka šī valsts ir viena no senākajām, radusies no IX līdz VI gadsimtam pirms mūsu ēras. Vēsturisko pieminekļu, kultūras un arhitektūras bagātības ziņā Armēnija viegli var konkurēt ar Grieķiju, Itāliju un iespējams pat Ēģipti…
Viena no lielākajām Armēnijas bagātībām ir Erevāna – Armēnijas galvaspilsēta, kurā atradīsiet gan 16.gadsimtā celtu cietoksni, gan iedvesmojošus un kultūrvēsturiskus muzejus. Tāpat Jums noteikti patiks Erevānas skaisti dārzi un parki, krāsainās ēkas, kas gatavotas no dažādiem izejmateriāliem.

Netālu ne Erevānas atrodas Echmiadzin centrs, kurā atradīsiet Armēnijas sirdi „Echmiadzin katedrāli”, majestātiskus tempļus, brīnišķīgu bibliotēku, kurā atrodas ap 30 tūkstoš retu grāmatu, mākslas un vēstures muzejus… Ir vērts apmeklēt seno Garni klosteri, kas atrodas ap 15 kilometriem no Erevānas.

Ekskursiju ceļojumā pa Armēniju, ieplānojiet apskatīt arī senās valsts pilsētas, piemēram, Armavir, kas dibināta kā cietoksnis tālajā 8.gadsimtā, Artashat, kura līdz mūsdienām saglabājusies, pateicoties arheologu un restauratoru centieniem… Tieši senās Armēnijas pilsētas ir liecinieces senajām civilizācijām.

Lieliskas kalnu ainavas, ielejas un pakalnes, aizas un savvaļas upes, kalnu ganības, mazi ezeri un gleznainas, apdzīvotās pilsētas, kas bagātas ar seniem cietokšņiem un klosteriem – tāda ir Armēnija, kas atplestām rokām sagaida ikvienu ceļot mīlētāju.

Labākais laiks, kad apmeklēt Armeniju, ir no Maija beigās un Jūnijā vai arī Septembra beigās un Oktobrī.

KAMBODŽA

Ekskursiju ceļojums uz Kambodžu ļaus iepazīt seno valsts vēstures un eksotikas valdzinājumu. Atvaļinājuma laikā Kambodžā iesakām apskatīt valsts lielāko lepnumu – grandiozo Angkoras templi, kas ir senās civilizācijas mantojums, sākts celt 5.gadsimtā. Daļa no šī tempļa joprojām ieslēpta džungļos… Ja vien iespējams, ieplānojiet Angkoras tempļa apskati saullēktā vai saulrietā, tā viskrāšņāk atklāsiet senās arhitektūras diženumu.

Ekskursiju ceļojumā pa Kambodžu, iesakām apskatīt ūdenskritumus Pnom Kulen un Pnom Bakor, kura tuvumā lidinās simtiem milzu daudzkrāsaino tauriņu; aizbrauciet arī līdz lielajam ezeram Tonle Sap, kura vidū ir peldošs ciems. Dažādas pludmales, kuras ieskauj neskartā daba, gardie ēdieni, eksotisko augļu pārpilnība un laipnie vietējie iedzīvotāji…

Eksotiskais ceļojums uz Kambodžu vēl ilgi paliks atmiņā!

Ceļotāji visbiežāk Kambodžu apmeklē no novembra līdz martam. ja vēlaties izvairīties no cilvēku pūļiem, kā arī ietaupīt naudu, tad labākais laiks, lai apmeklētu Kambodžu ir no maija līdz oktobra sākumam. Kambodžā visu gadu ir ļoti silts, termometra stabiņš reti noslīd zem +20° C. Kambodžā lietus sezona ilgst no maija līdz oktobrim.

ĶĪNA

Atvaļinājuma ceļojums pa eksotisko Ķīnu būs tik īpašs un unikāls!

Atvaļinājums lielajā Ķīnā kļūs par tikšanos ar visdaudzskaitlīgāko nāciju un, iespējams, unikālāko kultūru pasaulē! Kontrasti ir ik uz soļa: zijas tuksneša svelme, kas iznīcina visu dzīvo, Dienvidķīnas tropisko mežu bagātība, Tibetas – „pasaules jumta” – klātbūtne, mūžīgais aukstums un ledāju klusēšana; banku spoguļsienas Pekinas elegantajos kvartālos un bambusa būdiņas ar palmu lapu jumtiem; vietējo banku un starptautisko uzņēmumu jaunie, respektablie darbinieki, kas brīvi pārvalda angļu valodu, un miljoniem zemnieku, kuri tikai vienu reizi dienā var atļauties siltu ēdienu, bet gaļu – tikai lielos svētkos; tūkstošgadu kultūra, izsmalcināta filosofija un cilvēku pūlis ielās, kur neviens nekautrējas ar elkoņiem sev izlauzt ceļu līdz autobusa vai metro durvīm.

Ķīna ir pietiekoši daudzveidīga un liela, tādēļ vilina ceļotājus atbraukt atkal un atkal, lai ceļojumu uz Ķīnu iekļautu eksotiskāko ceļojumu sarakstā. Eksotiskā Ķīna ir bagāta valsts visās nozīmēs – gan ar vislielāko iedzīvotāju skaitu, gan pasaulē trešajām lielākajām valūtas rezervēm, tāpat arī ir ar visu pārējo – vis-vis…

Tāpēc neizbrīna, ka arī UNESCO arhitektūras un dabas pieminekļu skaits Ķīnā ir viens no lielākajiem pasaulē.

GRUZIJA

Ekskursiju ceļojumi uz Gruziju iepazīstinās Jūs ar ļoti interesantu valsti, kurā senās tradīcijas savijušās ar mūsdienu tradīcijām. Gruzīni patiesi lepojas ar savu dzimteni, glabā arhitektūras pieminekļus, no kuriem daudzi līdz pat mūsdienām saglabājušies savā pirmatnējā izskatā.

Ekskursiju ceļojumu pa Gruziju ir vērts sākt ar valsts galvaspilsētu Tbilisi. Neaizmirstamu iespaidu atstās pastaigas pa veco Tbilisi: šaurās pilsētas bruģētās ieliņas, mājas ar dažādām terasēm un jumtiem – tā būs pastaiga gluži kā sendienās. Iesakām pāriet arī pār „Miera tiltu”, kuru projektējis itāļu arhitekts Michele De Lucchi. Varēsiet izbaudīt skaisto pilsētas panorāmu: senie cietokšņu mūri, baznīcas un citas vēsturiskas ēkas Jums atklās Gruzijas vēsturi.

Tāpat iesakām apmeklēt vīriešu klosteri Betānija, kas radīts par godu Jaunavas Marijas piedzimšanai un atrodas 16 kilometru attālumā no Tbilisi. Šis klosteris ir viens no labākajiem piemēriem, kas raksturo gruzīnu baznīcu arhitektūru.

Aizbrauciet vienreiz uz Gruziju un iemīlēsiet šo valsti uz visiem laikiem!

LAOSA

Iepazīstiet eksotisko Laosu, kuru savas vienkāršības un patiesuma dēļ pamatoti dēvē par Āzijas vizītkarti. Attīstīto valstu industrijas neskarta, Laosa ceļotājiem atklāj nesteidzīgu tautas ikdienu, kurā cilvēka dzīvē galveno lomu spēlē daba. Atvaļinājums uz eksotisko Laosu atmiņā iespiedīsies ar pārsteidzoši skaistajām dabas ainavām un vienkāršību, kas vērojama vietējos iedzīvotājos. Laosā dzīvo ap sešiem miljoniem iedzīvotāju, lielu daļu valsts teritorijas aizņem mežiem apauguši kalni un zaļojošas ielejas.

Laosā ir divas sezonas – sausā un lietus sezona. Vislabākais laiks ceļošanai pa šo valsti ir no jūlija līdz septembrim, kad lietus līst retāk, vai arī no novembra līdz martam, kad lietus praktiski nelīst nemaz.

Eksotiskajā ceļojumā uz Laosu ļaujiet sevī ieplūst pārsteidzošajam mieram, kas tik ļoti raksturīgs šai tālajai valstij. Seni budistu tempļi, mūki sarkanos tērpos, sarkano jasmīnu smarža, patiesi smaidi un draudzīgums…

Tas un vēl vairāk Jūs sagaida eksotiskajā ekskursiju ceļojumā pa Laosu.

INDONĒZIJA

Indonēzija – pārsteidzoša valsts, visa tās teritorija stiepjas pāri tūkstošiem salu. Indonēzijas salas ir izkaisītas kā pēc sprādziena pie ekvatora no Austrālijas līdz Malaizijai. Lielākās un slavenākās ir Borneo, Sumatra, Java un Jaungvinejas salas rietumi.

Ceļojums pa Indonēziju sniedz iespēju redzēt vairākus vēsturiskus laikmetus. Uz dažām Indonēzijas salām joprojām dzīvo ciltis, kas zinātniekiem līdz šim nav zināmas. Un tai pat laikā, Džakarta – Indonēzijas galvaspilsēta – ir augoša pilsēta ar modernisma arhitektūru, rosīgu ekonomiku un politisko dzīvi.

Indonēzija savā dabiskajā izpausmē ir vienlaicīgi dažāda un individuāla. Indonēziju var klāt neizejami džungļi, tā var pārsteigt ar skaistiem skatiem pār debeszilām lagūnām un nesasniedzamām kalnu virsotnēm, vai vienkārši sasildīt smilšainās pludmalēs. Indonēzija ir ne tikai valsts, tas ir vesela pasaule.

Ceļojuma laikā uz Indonēziju, pēkšņi, cilvēki apjauš šīs dabas skaistuma mistēriju. Viena lieta ir skaidra, Indonēzija paliks Jūsu sirdīs mūžīgi! 

INDIJA

Ceļojums uz eksotisko Indiju jūs apburs ar dabas skaistumu, kas apvieno sevī jūru un kalnus, tuksnesi un džungļus, aukstumu un tveici. Indijas kultūra ir kā monolīts, kam pamatu veido neskaitāmie reliģijas kanoni, un katra tās šķautne, gluži kā slavenais Tadžmahals, sajūsmina ar savu skaistumu. Tieši tādēļ tūkstošiem ceļotāju no visas pasaules izvēlas ceļojumus uz eksotisko Indiju, kur tos laipni uzņem labi organizētā tūrisma industrija.

Indiju apmeklē ne tikai, lai iepazītu arhitektūras smalkumus, bet arī peldētos okeāna skaidrajā ūdenī, nirtu, dotos izjādē ar ziloni vai kamieli, piedalītos aizraujošā safari un daudzu, daudzu citu iemeslu dēļ. Indija iekaro ceļotāju sirdis ar īpašu kolorītu un eksotiku, un ļauj apvienot patīkamu atpūtu ar izglītojošu ekskursiju.

JAPĀNA

Ceļojums uz Japānu iespējams kļūs par Jūsu eksotiskāko mūža piedzīvojumu, it īpaši, ja apmeklēsiet Japānu slavenās sakuras ziedēšanas laikā, kas ilgst no marta sākuma līdz aprīļa beigām. Savukārt rudenī Japānas lapu koku meži un parki pārkrāsojas purpurā un zeltā.

Tūristi no visas pasaules eksotiskos ceļojumus uz Japānu visvairāk iecienījuši Jaunajā gadā, Zelta nedēļā (no 29.aprīļa līdz 5.maijam) un Bon festivāla laikā, kas katru gadu notiek ap 15.augustu. Jārēķinās, ka šajās dienās lielākā daļa Japānas tempļu un populārākie tūrisma objekti var būt pārpildīti.

MALAIZIJA

Malaizija – pārsteidzoša valsts, ar bagātu vēstures mantojumu un intensīvu attīstību. Tā parāda viesiem savu bagātību un tropisko paradīzi ar unikālu faunu un floru, kas tiek nopietni sargāta ar valsts ekoloģiskajām programmām, kā arī augstas kategorijas kūrortus un apkalpošanas līmeni.

Malaizija – krāšņa, ļoti zaļa valsts, ko droši var dēvēt par Āzijas Šveici. Tās ir populāra ar baltajām smilšu pludmalēm 4800 km garumā, diviem simtiem piekrastes salu un nodrošina labu tūrisma infrastruktūru.

Langkavi un Penang salas piedāvā neskartu dabas un kultūras mantojumu, Sabaks un Saravak – vēsus kalnu kūrortus, īstos džungļus un neaprakstāmas pludmales, īstenībā jau to pašu, ko arī citi Malaizijas kūrorti, kas piesaista tūristus no visas pasaules.

MALDĪVU SALĀS

Ko var pateikt par Maldīvu salām? Laikam neko daudz, tāpēc, ka šis ir tieši tas gadījums, kad visu vajag ieraudzīt pašam, tāpēc, ka nav iespējams vārdiem izteikt visu šo brīnišķīgo salu skaistumu un to baudu, kuru tās atnes!

Mūsu programmas rozīnīte – neparasti maršruti pa Maldīvu salas skaitākajām vietām, kuri nav pieejami katram tūristam, un, protams, zemas cenas!

MJANMA

Mjanma vai Birma – pēc nostāstiem šo valsti ir radījuši labie gari, tā ir patiesi apbrīnojama un neatkārtojama. Sniegotās Himalaju virsotnes ziemeļos un tropiskas salas dienvidos; spilgtas kalnu grēdas un plašas ūdeņiem bagātas upes; ūdenskritumi un alas; auglīgas zemes un īsti mežu biezokņi. Vairāk kā 130-it etnisko grupu, paražu, krāsains paražu, valodu, reliģiju un lieliski saglabājušos nacionālo tradīciju sajaukums.
Tā nebūt nav visattīstītākā un pieejamākā Āzijas valsts, tomēr tās apbrīnojamās apskates vietas, neticami draudzīgie iedzīvotāji un absolūtiunikālā kultūra valdzina ceļotājus un ar uzviju kompensē komforta trūkumu.
Tūres uz Mjanmu sniedz jums iespēju apskatīt zelta pagodas, pasakaini skaistus mākslas darbus, seno Birmas galvaspilsētu Baganu, apbrīnojamos Intas peldošos dārzus. Birma – viena no nedaudzajām vietām uz zemes, kur laiks ir it kā apstājies. Tā ir valsts, kas dzīvo pagātnē un neklīst ХХ gadsimta tehnoloģiju džungļu biezokņos. Te maz, kas ir mainījies pēdējās tūkstošgades laikā. Tūre uz Mjanmu ir aizraujošs ceļojums uz pagājušajiem gadsimtiem, īsta ceļošana laikā!

FILIPĪNAS

Ieprieciniet sevi atvaļinājumā ar atpūtu eksotiskajās Filipīnu salās, kuras savus atpūtniekus pārsteidz ar daudzveidīgiem dabas skatiem un iedvesmojošu kultūrvēsturisku arhitektūru. Atpūta eksotiskajās Filipīnu salās ir kā pārsteidzošs romantisks baudījums, kurā atliek vien smaidā pievērt acis un baudīt, kā par Jums parūpējas…

Filipīnu salās ir tropu klimats, ar vidējo gada gaisa temperatūru 27°С.

Lietus sezona – no jūnija līdz septembrim. Labākais laiks atpūtai eksotiskajās Filipīnu salās ir laika periodā no decembra līdz aprīlim.

SINGAPŪRA

Eksotiskais atvaļinājums uz Singapūru būs brīnišķīgs ceļojums, kur izbaudīsiet īpaši siltu saules tveici (vidējā gaisa temperatūra Singapūrā ir + 27,2 grādi) un salu dzīves eksotiku. Singapūra ir mazākā Dienvidaustrumāzijas valsts, kas veidojusies no vienas lielākas salas un ap 60 mazāku salu. Singapūrā ir četras oficiālās valodas: angļu, mandarīnu (ķīniešu), malajiešu un tamilu. Dodoties eksotiskajā atvaļinājumā uz Singapūru, der zināt, ka Singapūras ielās ar likumu aizliegts izmest atkritumus, ēst metro un košļāt košļājamo gumiju sabiedriskās vietās.
Vēsturē Singapūra ir piedzīvojusi neskaitāmas okupācijas, tādēļ līdz mūsdienām saglabājusi daudz arhitektūras celtnes un kultūras tradīcijas, kas ikvienam ceļotājam vienā salā ļauj iepazīt vairāku kultūru sajaukšanos.

ŠRI LANKA

Ja izvēlēsieties doties atvaļinājuma ceļojumā uz eksotisko Šrilanku, būsiet patīkami pārsteigti, ieraugot lieliskās smilšu pludmales, augstās palmas, baudot izteikti silto peldi Indijas okeānā, vērojot plašās ielejas un gleznainos ūdenskritumus, upes un tropu mežus, iepazīstot eksotisko augu un dzīvnieku pasauli…

Zinājāt, ka vietējo valodā Šrilanka nozīmē laimīgo zeme?

Izvēlieties eksotisko ceļojumu uz Šrilanku un izbaudiet uz savas ādas, kādēļ šī valsts tiek saukta par laimīgo zemi… Ziloņu pastaiga savā nodabā, gadsimtiem seni tempļi un vēstures arhitektūras objekti, pārsteidzoši krāšņi dabas skati… Tas viss un vēl vairāk Jūs sagaida atvaļinājuma ceļojumā pa eksotisko Šrilanku.

TAIZEME

Smaidu zeme Taizeme. Taizeme – tūrisma galamērķis, kurā ir labi nodrošināta tūrisma infrastruktūra.

Labākās viesnīcas un baltas smilšu pludmales atrodas Puketas un Samui salās, kas atrodas vienas stundas lidojuma attālumā no Bangkokas.

Tiem, kas vēlas īpaši iepazīties ar vietējo kultūru un paražām, iepazīt Taizemes ziemeļu dzungļus, iesakām apmeklēt “zelta trijstūri” – Čiangmai un Čiangrai.

Pie mums Jūs arī varēsiet rezervēt un iegādāties aviobiļetes Taizeme par ļoti izdevīgām cenām.

_

Ekskursijas Ceļojumi

BANITA TOUR izstrādā un piedāvā vairākus grupu un individuālus ceļojumu maršrutus uz Taizemi. Ekskursijas maršruti ir apvienoti ar pludmales atpūtu, jo atpūsties pludmalē būs lielisks papildinājums jūsu ceļojumam uz Taizemi.

Pludmales atpūta

Jūs droši varat doties ceļojumā uz Taizemes dienvidu salām lai izbaudīt pludmales brīvdienas. Neskartas pludmales Pataijā, Puketā, Koh Samui, Krabī, Khao Lak, Phi Phi un Koh Čangā ir satriecošas un relaksējošas vietas, kur atpūsties. Šīs pludmales ir fantastiskas vietas ziemas brīvdienām!

Sapņu kāzas – Taizeme

Jūs varat izvēlēties neparastas kāzas budistu stilā – templī, okeāna krastā vai gleznaina dārzā. Ceremonijas laikā mūki jums veltīs tradicionālās budistu dziesmas un svētīs jūs laimīgai laulībai.

Ja dodat priekšroku kāzām eiropiešu stilā, jūs varat izvēlēties gan vienkāršāku un elegantāku, gan neiedomājami greznu ceremoniju.

Lielākā daļa kāzu ceremoniju Taizemē norisinās dārzā vai, viesnīcas, kura dzīvojat, pludmalē. Taču Taizeme piedāvā arī daudz dažādas romantiskākas iespējas – varat novadīt kāzu ceremoniju sniegbaltā kapellā vienā no Puketas lagunām, un vēlēk doties romantiskā braucienā ar jahtu, uz kuras varat baudīt saulrietu un atdzesētu šampanieti. Varat turpināt kāzu svinības uz vientuļas salas, kuras vienīgi apmeklētāji būs jums tuvi cilvēki. Bet, ja tas tomēr nav priekš jums, kāzu ceremoniju varat veikt zem ūdens!

UZBEKISTĀNA

Uzbekistānas Republika tūrisma jomā tiek atzīta par vienu no vadošajām valstīm tūrisma piesaistē centrālajā Āzijā.
Tās vēsture, kultūra, nacionālie ēdieni, literatūra un dabas resursi piesaista dažādu interešu ceļotājus. 

Uzbekistānas teritoriju vēsturiski ir šķērsojis Lielais zīda ceļš no Ķīnas uz Eiropu. Pilsētās gar šo ceļu atrodas vairāk kā 4000 arhitektūras pieminekļu no dažādiem vēstures posmiem, sākot no viduslaikiem,
Tamerlānas impērijai 14.gadsimtā, un līdz pat Akmens laikmetam. Uzbekistāna tūristiem spēj piedāvāt dažādus atpūtas veidus.
Tās teritorija ir bagāta ar dabas resursiem – kalniem, tuksnešiem, upēm, minerālavotiem un patīkamo klimatu
saulainas dienas gandrīz visu gadu. Krāšņās dabas ainavas veido harmonisku ainavu ar senajām pilsētām, vietējo kultūru (keramika, tradīcijas, tradicionālā virtuve, literatūra) un arhitektūras pieminekļiem.

Labākais laiks, kad apmeklēt Uzbekistānu, ir no Maija līdz Oktobrim.

VJETNAMA

Vjetnama – tas ir pārdabiski skaistais Halong līcis ar tā ūdeņos mītošo mitoloģisko pūķi, vjetnamiešu Lohnesa briesmoni, zemnieki lielajos rīsu laukos, senā galvaspilsēta Hue ar Ngujenu imperatoru dinastijas kapenēm, Smaržu upe, motociklistu plūsma pa Francijas bulvāriem Saigonā un balto smilšu pludmales „Vjetnamas Havajās” – piekrastes pilsētās Ņačanā un Fanthjetā.

25 gadus pēc kara, valsts ir atguvusies no ekonomiskā sabrukuma un cenšas atgūt savu godu kā spēcīgs rūpniecības un tirdzniecības centrs Dienvidaustrumu Āzijā. Vjetnamai ir liels tūrisma attīstības potenciāls.

 

Sazināties ar BANITA TOUR