• +37126231660
  • Sencu 11a, Riga, Latvia

ĀFRIKA | ĀZIJA | EIROPA | KRIEVIJA | TUVIE AUSTRUMI | AMERIKA | AUSTRĀLIJA

Ceļojumi uz Āfriku banita tour

Āfrika ir cilvēces šūpulis, kas pārsteidz un iedvesmo ar krāšņu daudzveidību – sulīgi zaļiem mežiem, zālainām prērijām, neauglīgiem tuksnešiem, augstiem kalniem, varenām upēm, maziem ciemiem un milzīgām pilsētām. Gadu tūkstošiem ejot šajā teritorijā attīstījušās daudzas kultūras un valstis, atstājot milzīgu ietekmi uz kontinentu attīstību. Ceļojumi uz Āfriku un Indijas Okeāna salām sniegs neaizmirstamus iespaidus un pieredzi !

Dodoties ceļojumā Āfrika neaizmirstiet noformēt Vīzu. Sāciet plānot savu neaizmirstamu ceļojumu ar BANITA TOUR!

Izvēlēties valsti Āfrikā:

BOTSVANA

Botsvanā ir neatkārtojams piedzīvojums. Atrodoties tajā, sajūtas kā nekurienē un acīm redzamais un tveramais ir tikai sauss līdzenums ar nedaudziem džipiem, kas slīd līdz pat horizontam. Sirreāla vieta.

Botsvāna atrodas Āfrikas Dienvidu daļā, teritoriāli liela valsts, bet cilvēku mazapdzīvota. Tās teritorija ir 9 reizes lielāka kā Latvijā, bet iedzīvotāju skaits nedaudz mazāks, nepilni 2 miljoni. Iespēja redzēt plēsīgus un bīstamus dzīvniekus turpat degungalā, turklāt labākais ir tas, ka Botsvānas nacionālajiem parkiem neliek žogus apkārt līdzīgi kā Dienvidāfrikā un Kenijā – dzīvnieki te brīvi klīst un bieži iziet no parka teritorijas, tāpēc viesnīcās pie parkiem visur ir brīdinājumi, lai uzmanās no krokodīliem, begemotiem un ziļoņiem, kas regulāri ieklīst viesnīcas teritorijās.

KEIPTAUNA

Keiptauna ir viens no lieliskākajiem brīvdienu galamērķiem; te skatam pavērsies kalnu grēdu skaistums, kas iznirst no mirdzoša jūras ūdens; pilsētu sedz zaļuma paklājs, ko rotā ziedu ornamenti un izteikta augu suga dažādība.

Keiptaunā atradīsiet neskartas baltas pludmales un atvēsinošo Atlantijas okeānu, kurā saulrietā iegrimst mēness. Saikne ar dabu ir apbrīnojama – te iespējams ieraudzīt savvaļā ganāmies zebras, vai arī vērot citus dzīvniekus, kas laiski pārvietojas pa Galda kalnu, iespējams vērot vaļus no restorāna klāja, kurš paver skatam ainavu uz False Bay – iespējams, kaut kur pa ceļam netālu no Cape Point, jūs pārsteigs draiski paviāni.

Jāsaka gan, ka Keiptaunai piemīt arī savs pilsētnieciskums: mākslas galerijas, bāri, starptautiski novērtēta opera un dizaineru veikali – šo iemeslu dēļ Keiptauna kļuva par 2014. gada Pasaules Dizaina galvaspilsētu. Nenoliedzami šī pilsēta allaž bijusi viskosmopolītiskākā Dienvidāfrikas pilsēta.

Keiptaunu var apmeklēt jebkurā gadalaikā. Populārākais gadalaiks ir vasara; karstākā tūrisma sezona ir no decembra vidus līdz janvāra sākumam. Aprīlī temperatūra ir patīkami maiga, saule nav tik spilgta.

MADAGASKĀRA

Madagaskara ir viena no lielākajām salām pasaulē. Šī sala ir bagātīga un īpatnēja augu un dzīvnieku valsts, katrs dabas mīļotājs šo salu uzskatīs par paradīzi. Madagaskarā ir lieliskas dabas ainavas, krāšņi baobabu meži, plašas rīsu, tabakas un tēju plantācijas. Šī ir Jūsu iespēja redzēt daudz retas dzīvnieku un augu sugas, kas atstās fantastiskas atmiņas!

MAROKA

Eksotiskā atpūta Marokā ir kā pārcelšanās uz dažām dienām vai nedēļām austrumu pasakā, kur netrūkst ne piļu, ne parku, ne dārzu, ne ezeru. Četras kalnu grēdas ar ūdenskritumiem un mūžīgajiem sniegiem virsotnēs, simtgadīgi ciedru meži kalnu pakājēs, plaši apelsīnu un mandarīnu audzēm klāti līdzenumi, upes, kas plūst kalnu aizās pašā tuksneša pievārtē… daba padarījusi Maroku par vienu no skaistākajām pasaules valstīm, tādēļ atpūta Marokā noteikti kļūs par eksotisku piedzīvojumu.

Pludmales sezona Marokā ilgst visu gadu. No Sahāras mokošās svelmes piekrasti glābj kalni, tāpēc pat pašā vasaras vidū šeit varat justies pietiekami komfortabli. Maroka turpina vilināt visas pasaules ceļotājus. Šeit Jūs gaida satriecoši kūrorti un pludmales, labas viesnīcas, neaizmirstamas vēsturiskās ekskursijas, pārgājieni un kalnu kūrorti. Ļaujoties eksotiskajai atpūtai Marokā, varēsiet laiskoties mūsdienīgos piekrastes kūrortos vai arī izpētīt senās pilsētas, kas dāvinās jums Arābijas nakts pasakaino burvību.

Marokas klimats Jūs patīkami pārsteigs – Vidusjūras piekrastē ir viegla, subtropu vasaras gaisa temperatūra no + 30 līdz + 35 grādiem, bet ziemā temperatūra svārstās no + 15 līdz + 20 grādiem. Dienvidos klimats ir sauss, vasaras karstas, un ziemas – lietainas un veldzējošas.

Ekskursiju ceļojums uz Maroku – tā ir pasaka, kas kļūs par realitāti! 

SUDĀNA

Pirmajā mirklī var šķist, ka Sudāna ir viens vienīgs tuksnesis, taču ieskaties vērīgāk un Tu redzēsi, ka šajā smilšu jūrā ir tūkstošiem brīnumskaistu oāžu. Zelta piramīdas un smaragdzaļi Nīlas krasti. Faraonu tempļi ar senu civilizāciju elpu un viduslaiku pilsētu mūri. Rosīgi afrikāņu rokdarbu tirgi un Sarkanās jūras koraļļu rifi, kuros šaudās zivteles visās varavīksnes krāsās. Visus šos atklājumus caurauž sudāniešu nepārspējamā viesmīlība, kas katram ceļotājam liek justies kā ilgi gaidītam ciemiņam.

Nav brīnums, ka tieši Sudāna kļūst par daudzu ceļotāju iemīļotāko galamērķi visā Āfrikas kontinentā!

ZIMBABVE

Aicinām iepazīt „īsteno” Āfriku, kuru maz skārusi civilizācijas ietekme – Jūs pārsteigs varenās dabas bagātības, mežonīgā dzīvnieku pasaule, iedzīvotāju sensenās tradīcijas un atšķirīgais dzīvesveids!

 

 

Sazināties ar BANITA TOUR